schrijfsels

6x GRATIS POSTERS

Van de week bestelde ik twee leuke prints voor de kamer van de jongste, en ik bladerde door alle mooie regenbogen en landschapjes in warme kleuren heen. Met een redelijk prijskaartje, welteverstaan.

En ineens dacht ik. Zoiets kan ik toch ook gewoon zelf ontwerpen?

Dus hierbij een aantal van mijn hand. Gratis te downloaden. Hoor graag of ze in de smaak vallen! Het zijn een paar eerste pogingen, maar ik vind het best leuk om te doen. Wie weet, wordt vervolgd..

Je kunt de pdf hieronder downloaden, dan heb je ze allemaal op goede kwaliteit. Je kunt ze dan per stuk uitprinten.

Published by Nienke

Nienke is geïnteresseerd in een groenere, mooiere wereld. Houdt van cappuccinos, sushi, minimalisme, duurzame (tweedehands) producten en reizen. Gek van Japan. Dol op haar man en twee dochtertjes.

2 thoughts on “6x GRATIS POSTERS”

  1. Monique van Lent - Deelstra says:

    Superleuke posters Nienke!

    1. Nienke says:

      Dank je wel Monique, wat leuk om te horen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *